Potvrzené kapely

Pavel Helan (CZ)

Pro texty písní, které si Pavel Helan převážně skládá sám, některé pak s pomocí Michala Černíka, jsou typické optimismus a humor. Některé texty jsou vyloženě komické, jiné v sobě ale zase nesou vážné téma a hlubší myšlenku. Některé texty Pavla Helana jsou inspirovány rovněž čtením Bible, konkrétně knihami Žalmů a Přísloví.

Good Work (CZ)

Good Work boří mýty a zažité představy o škatulkování hudby. Repertoár skupiny je důkazem umění o propojování hudebních stylů. Přiznány jsou folklórní kořeny řady muzikantů, které se dokonale pojí se soudobým popovým projevem kapely jako celku.

Gerald Clark (JAR)

Kytarista z Jihoafrické republiky GERALD CLARK je vypravěčem příběhů. Hraje nadupaný rock´n´roll, občas blues. Hravost, nakažlivé nadšení, elán, hlas jako Ray Charles. Hravost, nadšení a Clarkův elán jsou nakažlivé jako zimní chřipka. Takový koncert se líbí všem, ať jste fanoušek blues, rocku nebo jazzu. Budou vám vibrovat kosti a pálit chodidla.

Silo a lampa svieť (SK)

„Narodil som sa , teraz práve trochu žijem a pokým umriem snažím sa stihnúť urobiť nejaké piesne a tiež pesničky“.

Vinohrad (SK)

Folk-popová skupina ze slovenské Skalice, která roztančí úplně každého. Hrají ve složení: Jarka Heldesová – zpěv, perkuse; Martin Svitek – kytara, zpěv; Peter Jankech – kytara; Michal Mrva – baskytara; Lukáš Pavčo – bicí.

Pavel Petran (CZ)

Naše kapela vznikla v červnu roku 2009. Název „Pavel Petran a kapela“ je proto, že Pavel Petran hrál a vystupoval dva roky jako písničkář a s kapelou pokračuje v tom, v čem začal. Na koncertech nás můžete vidět většinou v plné sestavě.